Schoolteam

Basisschool

KOW

Esther Coomans



• Directeur
• ecoomans@prisma-scholen.nl

Ineke Wiertz

• Adjunct directeur
• Intern begeleider op maandag t/m donderdag
• iwiertz@prisma-scholen.nl

Malou Meijboom

• Leerkracht van groep 1-2a op donderdag en vrijdag
• mmeijboom@prisma-scholen.nl

Jolanda Kodde-Rosendahl

• Leerkracht van groep 1-2a op maandag t/m woensdag
• jkodde@prisma-scholen.nl

Ineke Joosse

• Leerkracht van groep 1-2a op maandag t/m woensdag
• Vertrouwenspersoon
• ijoosse@prisma-scholen.nl

Hildegard Tawfik-van Leen

• Leerkracht van groep 1-2b op maandag t/m vrijdag
• Lid medezeggenschapsraad
• htawfik@prisma-scholen.nl

Ashley Verhage

• LIO-stagiare van groep 1-2a op maandag en dinsdag
• averhage@prisma-scholen.nl

Ulrike Schreuder-Aarts

• Leerkracht van groep 1-2c op woensdag t/m vrijdag
• uschreuder@prisma-scholen.nl

Carolien Euser-Heesemans

• Leerkracht van groep 1-2c op maandag en dinsdag
• Lid medezeggenschapsraad
• ceuser@prisma-scholen.nl

Mirjam Chamuleau

• Leerkracht van groep 3 op maandag t/m donderdag
• Onderbouwcoördinator
• mchamuleau@prisma-scholen.nl

Sigrid Epker-Jense

• Leerkracht van groep 3 op vrijdag
• sjense@prisma-scholen.nl

Mandy de Bree

• Stagiaire onderwijsassistent van groep 3 op maandag en donderdag

Marion Schaay

• Leerkracht van groep 4a op maandag t/m vrijdag
• mschaay@prisma-scholen.nl

Linda Bleijenbergh-van Oppen

• Leerkracht van groep 4b op dinsdag, donderdag en vrijdag
• lbleijenbergh@prisma-scholen.nl

Joyce van Queckelberghe

• Leerkracht van groep 4a op vrijdag
• Leerkracht van groep 4b op maandag en woensdag
• Leerkracht van groep 5 op donderdag
• Vertrouwenspersoon
• jvanqueckelberghe@prisma-scholen.nl

Yannick van de Woestijne

• Leerkracht van groep 5 op maandag t/m woensdag en vrijdag
• yvandewoestijne@prisma-scholen.nl

Carolina Simpelaar

• Leerkracht van groep 6 op maandag en dinsdag
• Leerkracht Plusklas
• Lid medezeggenschapsraad
• csimpelaar@prisma-scholen.nl

Brenda Melchels

• Leerkracht van groep 6 op woensdag t/m vrijdag
• bmelchels@prisma-scholen.nl

Ellen de Witte-Machielse



• Leerkracht van groep 7 op maandag t/m woensdag
• Gedragsspecialist
• edewitte@prisma-scholen.nl

Vivian Clement

• Leerkracht van groep 7 op dinsdag t/m vrijdag
• Bovenbouwcoördinator
• vclement@prisma-scholen.nl

Harold Vermeulen

• Leerkracht van groep 8 op maandag en woensdag t/m vrijdag
• hvermeulen@prisma-scholen.nl

Luc van den Hemel

• Leerkracht van groep 8 op dinsdag
• lvandenhemel@prisma-scholen.nl

Paul Martens

• Conciërge op maandag en donderdag
• pmartens@prisma-scholen.nl

Merielle Hoogerheijde

• Locatiecoördinator (per 15-10-2019)

Fabiana Walmsley

• Pedagogisch medewerker peutergroep + BSO

Thea de Ridder

• Pedagogisch medewerker BSO

Sabrina Vaes

• Pedagogisch medewerker peutergroep

Chantal Sinke

• Pedagogisch medewerker peutergroep + BSO